Pokal Cockta v Mislinji – 2. mesto za Breclovo

Published: Monday, 09 October 2017 Written by Saša Sevčnikar
V torek, 3. oktobra, je v Mislinji potekal Pokal Cockta v smučarskih skokih v kategorijah dečki do 15 let, dekleta do 18 let, mladinci do 18 let in 20 let.
Pri mladincih do 20 let je 4. mesto osvojil član Smučarsko skakalnega kluba Velenje Gašper Brecl. Peti je bil Velenjčan Patrik Vitez.
V kategoriji mladincev do 18 let so Velenjčani osvojili sledeče razvrstitve: 6. mesto Jan Bombek, 14. mesto Rok Jelen, 19. mesto Ožbej Jelen in 24. mesto Denis Pikelj. Pri deklicah do 18. let je na zmagovalne stopničke stopila Velenjčanka Jerneja Brecl in sicer na 2. mesto.
V kategoriji dečki do 15 let se je pomerilo 22 smučarskih skakalcev. Velenjčani so dosegli naslednje uvrstitve: 13. mesto Žan Hriberšek, 15. Maj Fele Bombek in 22. mesto Ožbej Kotnik. Čestitke vsem.