V Velenju državno prvenstvo v smučarskih skokih

Published: Monday, 09 October 2017 Written by Saša Sevčnikar
V soboto, 30. septembra, je v Smučarskoskakalnem centru Velenje potekalo državno prvenstvo za dečke in deklice do 15 let ter ekipno. Pomerilo se je 23. dečkov in 11. deklic. Med dečki do 15 let so Velenjčani osvojili naslednje rezultate: 8. mesto Tim Fele Bombek, 14. mesto Žan Hriberšek, 20. mesto Ožbej Kotnik in 22. mesto Žiga Gajster. Na zmagovalne stopničke so stopili: 1. mesto Taras Tratnik iz SK Zagorja, 2. mesto Urh Rošar iz SSK Mislinje in 3. mesto Uroš Vrbek iz SSK Šmartnega na Pohorju. Pri dečkih do 14 let so člani Smučarsko skakalnega kluba Velenje dosegli sledeče uvrstitve: 7. Mesto Patrik Hladin in 40. Gal Žilavec. V konkurenci 48 dečkov so slavili: 1. mesto: Matija Zelnik iz SK Triglav, 2. mesto Rok Masle iz SSK Ilirija in 3. mesto Taj Ekart iz SSK Mengeš. Pri deklicah je Velenjčanka Kaja Toplak osvojila 10. mesto. Slavile so: 1. mesto Tia Kodrnja iz NSK Toper, 2. mesto Ana Jereb iz SSK Alpina in 3. mesto Špela Mastnak iz SD Vizore. V ekipnem spopadu je ekipa SSK Velenje osvojila 5. mesto. Na zmagovalno stopničko je stopila ekipa SK Zagorje. Drugi so bili NSK Tržič, tretja pa je bila ekipa SK Triglav – 1. Pomerilo se je 13 ekip.
Fotografije v priponki z državnega prvenstva v Velenju, 30. 9., foto: Blaž Sluga
SF 5405 – Razglasitev deklic do 15 let: 1. mesto Tia Kodrnja iz NSK Toper, 2. mesto Ana Jereb iz SSK Alpina in 3. mesto Špela Mastnak iz SD Vizore
SF 5408 – Razglasitev dečkov do 14 let: V konkurenci 48 dečkov so slavili: 1. mesto: Matija Zelnik iz SK Triglav, 2. mesto Rok Masle iz SSK Ilirija in 3. mesto Taj Ekart iz SSK Mengeš
SF 5417 – Razlasitev dečkov do 15 let: Na zmagovalne stopničke so stopili: 1. mesto Taras Tratnik iz SK Zagorja, 2. mesto Urh Rošar iz SSK Mislinje in 3. mesto Uroš Vrbek iz SSK Šmartnega na Pohorju
SF 5443 – Ekipna razglasitev: na zmagovalno stopničko je stopila ekipa SK Zagorje. Drugi so bili NSK Tržič, tretja pa je bila ekipa SK Triglav